Ankara +90 (312) 963 05 27

 

 

cezayir vizesi

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cezayir Vize Merkezi / ANKARA
 
Açık Adres:           Cinnah Cad.. Bükreş Sok. No:19/8 Çankaya / ANKARA (Keni Turizm)
Telefon:                  +90 (312) 963 05 27
E-Posta:                 ankara@eagvs.com
 
 

Karmaşık vize prosedürleri arasında kafanız karışmadan ve randevu stresi yaşamadan, İhtiyacınız olan Cezayir vizelerinize kolaylıkla ulaşabilmek istiyorsanız, vize işlemleriniz için Euroasia Global Visa Services merkezimizin Ankara çalışma ofisinden yardım alabilirsiniz. Ankara’da bulunan Cezayir Büyükelçiliğinin gündemini yakından takip ederek bilgilerini sürekli güncelleyen çalışma ofisimiz, vize işlemlerinde etkin bir hizmet verebilmek için teknik alt yapı ile birlikte personel organizasyonunu oluşturmuş bulunmaktadır.

Başta Ankara’nın Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Altındağ, Etimesgut, Sincan, Mamak, Çubuk, Beypazarı, Ayaş, Kızılcahamam, Gölbaşı, Polatlı ve Elmadağ gibi merkez ilçeleri ile çevre illerinden yapacağınız Cezayir vize başvurularınız için randevu almadan çalışma ofisimize gelerek başvuru evraklarınızı teslim edebilirsiniz. Cezayir vize işlemleri için bölge kısıtlaması bulunmadığı için Türkiye’nin tüm yerleşim birimlerinden evrak göndererek Ankara Büyükelçiliği nezdinde başvuru işlemlerinizi başlatabilme imkanınız vardır.

Euroasia Ankara çalışma ofisimizin vize danışma hattı olan +90 (312) 963 05 27 numaralı telefonu üzerinden yetkililerimizle görüşebilir, talep etmiş olduğunuz vizeniz ile hazırlamanız gereken başvuru evraklarının mahiyeti hakkında bilgi alabilirsiniz.

Başvuru yapacağınız vize türüne göre bazı farklılıklar gösterse de davet mektubu, pasaport, fotoğraf ve banka hesap bilgileri başvuru işlemleri için sizlerin hazırlamanız gereken standart evraklar arasındadır. Başvuru yapan kişinin işveren, çalışan, emekli ve öğrenci olmasına ya da talep etmiş olduğu vize türüne (turistik, ticari, öğrenci, ziyaret, çalışma vb.) göre ek evrak gerekebilmektedir. Konsolosluk vize işlemleri ile ilgili zaman zaman güncelleme yapılabildiği için bu bilgileri ofis yetkililerimizden teyit etmenizi tavsiye ederiz.

Başvuru işlemlerinizde kullanacağınız pasaportunuzun en az 6 aylık geçerlilik süresi bulunmalı, sayfaları arasında yırtık, tahrif edilmiş veya eksiklik bulunmamalıdır. Onaylanmış Cezayir vizenizin pasaportunuza işlenebilmesi için en az iki sayfasının boş olmasına dikkat etmelisiniz. Vize işlemleriniz için arka fonu beyaz olan en az 2 adet biometrik fotoğrafınıza (30x35mm) ihtiyaç vardır.

Euroasia Ankara çalışanlarımız, bizlere ulaştırmış olduğunuz belgelerinizdeki bilgileri esas alarak, Cezayir vize başvuru formu ile seyahat sağlık sigorta poliçenizi düzenleyip diğer belgeler ile birleştirerek, vize başvuru dosyası halinde konsolosluğa ileteceklerdir. Sizlerin talep etmesine bağlı olarak ulaşım ve konaklama rezervasyon planlamanızı yapabilir, üretilen belgeleri başvuru dosyanıza ekleyebiliriz.

 

Evrak Tasdik İşlemleri

Ankara Cezayir Büyükelçiliği konsolosluk hizmetleri kapsamında vize işlemlerini yürüttüğü gibi aynı zamanda evrak tasdik işlemlerini de yapmaktadır. Cezayir ile karşılıklı ticari ilişkiler çerçevesinde faaliyette bulunan şirketler, belgelerini Cezayir’deki resmi işlemlerinde kullanabilmeleri için evrak tasdik (Apostille) işleminden geçirmeleri gerekir. Ancak bu işlemden sonra evraklarınız Cezayir resmi makamlarınca geçerlilik kazanmaktadır.

Bu kapsamda şirketler fatura, muhasebe kayıtları, şirket sicil kaydı, gümrük beyannamesi, invoice ile diğer şirket belgelerini, şahıslarda eğitim belgelerini (diploma, denklik belgesi vb.) Ankara çalışma ofisimiz üzerinden konsoloslukta tasdik ettirebilirler.