Başvuru Bölgeleri

cezayir vizesi için başvuru merkezleri

       

Cezayir’e yapacağınız iş ziyaretleri, turistik geziler ve aile/arkadaş ziyareti gibi seyahatler ile eğitim, kültür ve sağlık amaçlı yapılan seyahat organizasyonları için Euroasia Global Visa Services’in çalışma ofislerinden hizmet alabilirsiniz. Türkiye’nin tüm bölgelerine hizmet verebilmek için İzmir, Edirne, Gaziantep, Ankara, Bursa, Antalya ve İstanbul illerinde Euroasia GVS’nin hizmet merkezleri bulunmaktadır. Cezayir vizesi başvurusu yapabilmek için bu illerde bulunan hizmet merkezlerimize bizzat gelerek yetkililerimizle görüşebilirsiniz.

Cezayir vize başvurusu yapmak için kendinizin bulunma zorunluluğu bulunmamaktadır. Vize işlemlerinizi başlatabilmek için başvuru evraklarınızı İstanbul başta olmak üzere diğer illerimizde bulunan çalışma ofislerimize ulaştırmanız yeterli olacaktır. Web sayfamızda bulunan iletişim telefonlarından sizlere en yakın çalışma ofislerimizi arayarak, yetkililerimizden başvurunuz ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Vize işlemleri için aktif olarak kullanılan help@eagvs.com e-mail adresi üzerinden de çalışma ofislerimize ulaşabilir, Cezayir vize başvuru evraklarının listesini talep edebilirsiniz.

Cezayir’e kısa süreli seyahat edecek olan, diplomatik (Siyah), Hizmet (Gri) ve Hususi (Yeşil) pasaportu bulunan Türk vatandaşları vize muafiyeti kapsamında bulundukları için Cezayir vizesi başvurusunda bulunmalarına gerek yoktur. Yanlarında bulunduracakları uluslararası geçerliliği olan kimlik kartları ile seyahat edebilirler. Ancak Umuma mahsus (Bordo) pasaport ile Cezayir’e seyahat etmek isteyen Türk vatandaşları, gerekli evrak hazırlığı yaparak Ankara Büyükelçiliği veya İstanbul Başkonsolosluğu nezdinde vize başvurusunda bulunmaları zorunludur.

Cezayir’e yapacağınız 90 gün konaklamayı aşmayan aile ziyareti, turistik ve ticari amaçlı seyahatlerinizde pasaport, vize başvuru formu, biometrik fotoğraf, banka hesap bilgileri ve seyahat sağlık sigortası gibi belgeler, vize başvurusu yapabilmek için hazırlanması gereken temel evraklar arasında bulunmaktadır. Yapacağınız vize başvurunuzun kategorisine ve mesleki/sosyal konumunuza göre bunlara ek olarak hazırlamanız gereken evraklar hakkında yetkililerimize danışabilirsiniz.

Cezayir vize başvuruları ortalama 4 ila 10 iş günü içerisinde sonuçlanabilmektedir. Bu süre talep etmiş olduğunuz vize kategorisine ve hazırlamış olduğunuz başvuru evraklarınızın durumuna göre değişebilmektedir. Eksik evrakın bulunmaması, vize başvuru formunun usulüne uygun ve güncel bilgiler ile doldurulması sürecin uzamaması adına önemli bir husustur. Euroasia ile yapacağınız Cezayir vize başvurunuz, Konsolosluğun belirlemiş olduğu normlar dikkate alınarak yapılacak ve sürecin uzamaması için yeterli gayret gösterilecektir. Yabancı pasaportlar ile yapılan başvurular diğerlerine nazaran biraz daha geç sonuçlanabilmektedir. Başvuru aşamasında bu noktaya dikkat edilmesinde fayda vardır.

Cezayir Vizesi Başvurusu Nereden Yapılır?

İhtiyacınız olan Cezayir vizesi için Türkiye’nin her bölgesinden başvuru yapma imkanı bulunmaktadır. Euroasia Global Visa Services’in çalışma ofislerinin bulunduğu İzmir, Edirne, Gaziantep, Ankara, Bursa, Antalya ve İstanbul illerinde ikamet ediyorsanız, ofis merkezlerimizi ziyaret ederek Cezayir vize başvuru evraklarınızı elden teslim edebilirsiniz. Bu merkezlerin bulunduğu illerin dışında ikamet edenler, vize başvuru evraklarını kargo ya da kurye ile gönderebilirler. Başvuru aşamasında şahsen bulunmanıza gerek olmadığı için ofis çalışanlarımız evraklarınızı kontrol ettikten sonra sizlerin adına vize işlemlerinizi başlatacaklardır.

 

Cezayir Vizesi İstanbul

İstanbul çalışma ofisimizin sorumluluk alanı içerisinde bulunan  Adalar, Ataşehir, Avcılar, Bakırköy, Beşiktaş, Beyoğlu, Büyükçekmece, Esenler, Fatih, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Silivri, Şişli, Tuzla, Üsküdar ve Zeytinburnu gibi merkeze bağlı ilçeleri ile Karabük, Düzce, İzmit, Adapazarı, Çanakkale ve Tekirdağ il ve ilçelerinde ikamet eden kişiler, Euroasia İstanbul çalışma ofisimizden Cezayir vize başvuruları için yardım alabilirler. İstanbul çalışma ofisimize ait +90 (212) 963 03 43 numaralı iletişim telefonundan ulaşabilirsiniz. Euroasia hizmet merkezimizin help@eagvs.com e-mail adresi üzerinden yetkililerimiz ile iletişim kurarak bilgi talep edebilirsiniz.

İstanbul’da bulunan Cezayir Başkonsolosluğunda evrak tasdik işlemlerinizi de yaptırmak mümkündür. Bizlere ulaştıracağınız fatura, gümrük beyannameleri, şirket sicil kaydı, invoice ve diğer şirket evrakları ile diploma ve sertifika gibi kişisel evraklarınızın tasdik işlemlerini (apostille) yaptırabiliriz.

 

Cezayir Vizesi Ankara

Ankara’dan Cezayir vizesine başvuruda bulunmak isteyen kişiler, Euroasia Ankara çalışma ofisimizin +90 (312) 963 30 23 numaralı telefonu ile yetkililerimizden yardım isteyebilirler. Ankara’nın Yenimahalle, Etimesgut, Gölbaşı, Çankaya, Keçiören, Mamak, Altındağ ve Sincan gibi merkez belediye sınırları içerisinde ikamet edenler ile Balâ, Kalecik, Şereflikoçhisar, Ayaş, Çubuk, Beypazarı, Elmadağ, Haymana, Kızılcahamam ve Polatlı çevre ilçelerinde ikamet eden kişiler, Cezayir vize başvuru evraklarını ofis merkezimize elden teslim edebilirler.

Ankara çalışma ofisimize Kırıkkale, Konya, Çankırı, Samsun, Amasya, Yozgat, Erzincan, Kars, Kastamonu, Sivas, Trabzon, Niğde, Aksaray, Kayseri, Bolu, Nevşehir ve Rize gibi Ankara’nın çevresindeki illerden de, Cezayir vize başvuru evraklarınızı gönderebilirsiniz. Ofis çalışanlarımız evraklarınızı kontrol edip, konsolosluğun belirlediği kurallara göre düzenledikten sonra konsolosluk nezdinde vize işlemlerinizi başlatacaklardır.

Ankara Euroasia çalışma ofisinden yardım alarak ticari (fatura, gümrük beyannameleri, şirket muhasebe evrakları vb.) ya da bireysel evraklarınızı (sertifika, doğum belgeleri, diploma vb.) tasdik ettirebilirsiniz.

 

Cezayir Vizesi İzmir

Tüm Ege Bölgesi sınırları içinde bulunan il ve ilçelerden yapacağınız Cezayir vizesi için İzmir Euroasia çalışma ofisine başvuruda bulunabilirsiniz. +90 (232) 335 50 25 numaralı telefon üzerinden yetkililerimizle konuşarak, Cezayir vize işlemleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Euroasia İzmir çalışanlarımız, Cezayir vize başvuru evrakları arasında bulunan vize başvuru formu, pasaport, biometrik fotoğraf, banka hesap bilgileri ve seyahat sağlık sigortası gibi belgelerin nasıl hazırlanması gerektiği yönünde sizleri yönlendireceklerdir. Talep etmiş olduğunuz vizenizle bağlantılı olarak, hazırlamanız gereken ek evraklar hakkında sizleri bilgilendireceklerdir.

Euroasia İzmir şubesi Bornova, Buca, Gaziemir, Güzelbahçe, Karşıyaka, Konak ve Narlıdere gibi İzmir şehir merkezine hizmet vermekle birlikte, çalışma ofisinin sorumluluk alanı içerisinde bulunan Çeşme, Dikili, Urla, Aliağa, Bergama, Foça, Menemen, Menderes, Selçuk, Beydağ, Kınık, Seferihisar, Kemalpaşa, Tire bölgelerine de hizmet vermektedir.

 Ege Bölgesi sınırları içerisinde bulunan Aydın, Muğla, Denizli, Manisa, Uşak ve Afyon il ve ilçelerinden Cezayir vize başvuru evraklarınızı kurye ya da kargo ile İzmir Euroasia çalışma ofisine gönderebilirsiniz.

 

Cezayir Vizesi Edirne

Edirne’nin Meriç, Enez, Keşan, Havsa, Süloğlu, Lalapaşa ve İpsala ilçeleri ile çevresindeki Tekirdağ ve Kırklareli illerinden Cezayir vizesine ihtiyaç duyan kişiler, Edirne Euroasia ofisimize hazırlamış oldukları başvuru evraklarını gönderebilirler. Vize işlemlerini başlatmak için kendilerinin gelmesi şart değildir. Edirne ofis çalışanlarımız vize başvurunuzu sizin adına yaparak, işlemlerinizi takip edeceklerdir. Sürecin sonunda Cezayir vizesi onaylanmış pasaportunuz, ofis merkezimize bildirmiş olduğunuz ikamet adresinize gönderilecektir. Euroasia çalışma ofisimize help@eagvs.com e-mail adresi üzerinden ulaşarak Cezayir vize işlemleri ile ilgili her türlü bilgiyi alabilir, başvurunuzun son durumunu öğrenebilirsiniz.

 

Cezayir Vizesi Antalya

Isparta, Denizli, Burdur, Muğla ve Mersin gibi Antalya’nın çevre illerinden yapılacak Cezayir vize işlemleri için Euroasia Antalya ofisine başvuru yapılabilmektedir. Vize başvuru formu, pasaport ve banka hesap ekstresi gibi başvuru evraklarının nasıl hazırlanması gerektiği hakkında yetkililerimiz sizlere yardımcı olmaktadırlar.

Antalya’nın merkeze bağlı ilçeleri olan Döşemealtı, Konyaaltı, Gazipaşa, Kepez, Alanya, Kaş, Manavgat, Muratpaşa, Serik, Kemer, Akseki, Aksu, Elmalı, Finike Gündoğmuş, Korkuteli ve Kumluca’da ikamet eden kişiler, hazırlamış oldukları Cezayir vize başvuru evraklarını ofis merkezimizdeki yetkililerimize elden verebilirler.

 

Cezayir Vizesi Gaziantep

Gaziantep ve çevresinden Cezayir vizesi için başvuruda bulunacaklar, Gaziantep şehir merkezindeki çalışma ofisimizi ziyaret edebilirler. Euroasia çalışma ofisimize ait olan +90 (342) 255 50 25 telefon numarası üzerinden Cezayir vize işlemleri ile ilgili her türlü bilgiyi alabilirler.

Cezayir vize işlemlerinizin yürütülmesi için Gaziantep Euroasia ofisimize başvurmanız halinde, vize başvuru formunuzun doldurulması, seyahat planınıza uygun olarak uçak ve otel rezervasyonlarınızın yapılması ofis çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilecektir.

Gaziantep çalışma ofisi Nizip, Yavuzeli, Araban, Karkamış, Şehitkamil, Nurdağı, Şahinbey, İslahiye ve Oğuzeli gibi merkez ilçeleri ile Osmaniye, Kahramanmaraş, Adıyaman Bitlis, Adana Malatya, Mardin Diyarbakır Muş, Tunceli, Şırnak ve  Van illerini de kapsayan geniş bir bölgeye hizmet vermektedir.

 

Cezayir Vizesi Bursa

Cezayir vizesine Bursa ve çevresinden başvuru yapmak için +90 (224) 322 20 25 numaralı telefon üzerinden yetkililerimizle irtibat kurmanız yeterli olacaktır. Çalışma ofisimizdeki yetkililerimiz vize başvuru formu, pasaport, vize talep dilekçesi, davet mektubu ve maddi durumunuzu gösteren banka evrakları gibi belgelerden oluşan başvuru evrakları hakkında sizleri bilgilendireceklerdir.

Konsolosluğa hitaben yazmanız gereken vize talep dilekçesinin örnek nüshasını ofis çalışanlarımızdan isteyebilirsiniz. Cezayir’e sizi davet eden kişiler ya da kurumlar tarafından, Cezayir resmi prosedürüne göre hazırlanarak size gönderilmesi gereken davet mektubu ile ilgili ayrıntıları yetkililerimizden öğrenebilirsiniz.

Bursa’nın Nilüfer, Gemlik, Yıldırım, Mudanya Kestel Gürsu, İznik Orhangazi, İnegöl Karacabey ve Mustafa Kemal Paşa ile Yalova, Balıkesir, Bilecik, Eskişehir ve Kütahya illerinden Bursa çalışma ofisine evrak göndererek, Cezayir vize başvurusu yapabilme imkanı vardır.